Jutro wielkie otwarcie galerii „Brama Mazur”

Już jutro, 13 sierpnia o godz. 9:00, największe centrum handlowo-rozrywkowe w Ełku i regionie – Brama Mazur – przywita pierwszych Klientów. Wielkie otwarcie potrwa 5 dni.

Brama Mazur to pierwszy oraz największy w Ełku i regionie tego typu kompleks rekreacyjno-handlowy. W jego skład wchodzą dwa niezależne budynki – galeria handlowa oraz kino sieci Planet Cinema. Przed centrum znajduje się także plac rekreacyjny o powierzchni 6 000 m2, w którym będzie fontanna, scena letnia oraz miejsce do wypoczynku.

Wielkie otwarcie Bramy Mazur potrwa aż pięć dni – od 13 do 17 sierpnia. Każdego dnia na Klientów odwiedzających centrum będzie czekało wiele atrakcji, w tym konkursy z nagrodami, zniżki na zakupy oraz występy artystyczne, m.in. koncert Margaret, pokazy taneczne uczestników „Tańca
z gwiazdami”, show Cezarego Pazury i warsztaty aktorskie z najmłodszymi gwiazdami serialu „Rodzinka.pl”.

Odliczamy już czas do wielkiego otwarcia, na które czeka cały Ełk. Jestem przekonany, że nasza galeria na stałe wpisze się w krajobraz miasta i będzie chętnie odwiedzana nie tylko przez mieszkańców, ale także turystów – mówi Paul Kusmierz, Prezes Master Management Group. – Tym bardziej, że otwarcie to dopiero wspaniały początek obecności Bramy Mazur w kulturalnym i rozrywkowym  życiu Ełku  – dodaje.

Już dwa tygodnie po otwarciu galerii, mieszkańcy Ełku po raz pierwszy obejrzą najnowsze premiery światowego kina w Planet Cinema. W 4 nowoczesnych salach kinowych, z których dwie przystosowane są do odbioru efektów 3D, będzie można zobaczyć m.in. „Wakacje Mikołajka”, „Miasto 44” czy jedną z najbardziej oczekiwanych premier tej jesieni – „Sin City 2”. W Planet Cinema nie zabraknie również cyklu kino konesera, specjalnych seansów dla kobiet oraz dzieci i młodzieży.

– Planet Cinema wystartuje razem z największymi premierami tej jesieni. Nasze kino to nie tylko nowoczesny, komfortowy obiekt z 4 salami i najwyższą jakością obrazu i dźwięku, to przede wszystkim najważniejsze polskie i świtowe hity filmowe, które wyświetlane są zaraz po ich premierze w naszym kraju – mówi Klaudia Światkowska z Planet Cinema.

Do dyspozycji klientów Bramy Mazur będzie około 65 lokali. Wśród nich znajdą się butiki polskich i zagranicznych marek, takich jak: H&M, Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay, Carry, Top Secret, Orsay, Greenpoint, Glambox, Briju, Esotiq, Diverse, Kubenz, Giacomo Conti, Smyk, Deichmann, CCC, Wojas, 4F, Martes Sport, Home&You, Ziaja oraz supermarket MarcPol, RTV EURO AGD, drogeria Hebe, Jysk, Sferis, Empik, Wella Design, Inmedio, a także muliplex Planet Cinema. W Food Courcie Bramy Mazur pojawią się m.in. restauracje: Pizzeria Stopiątka, Habanero, Hammurabi oraz kawiarnie Carte D’or i Wymarzone Lody.

BRAMA MAZUR

Brama Mazur to największe centrum handlowo-rozrywkowe na Mazurach, zlokalizowane w samym sercu prawie 60-tysięcznego Ełku. Bogatą ofertę Bramy Mazur tworzą butiki renomowanych polskich i zagranicznych marek, liczne kawiarnie i restauracje oraz jedyny w regionie multipleks Planet Cinema z czterema salami kinowymi. Wokół centrum zaprojektowano unikalny park rekreacyjny o powierzchni 6 tys. m2,w którym organizowane będą wydarzenia kulturalne. Połączenie zróżnicowanej oferty handlowej i rekreacyjnej sprawia, że Brama Mazur jest atrakcyjnym centrum spotkań i zakupów dla mieszkańców miasta oraz regionu, a także odwiedzających Ełk turystów.

W Bramie Mazur, której powierzchnia całkowita wynosi 43 tys. m2, znajduje się ok. 65 lokali handlowo-usługowych, w tym m.in. supermarket MarcPol, elektromarket RTV EURO AGD oraz butiki takich marek, jak: Carry, CROPP, H&M, HOUSE, MOHITO, RESERVED, Sinsay, Top Secret i SMYK. Zmotoryzowani klienci centrum handlowego mają do swojej dyspozycji również ok. 500 miejsc parkingowych. Inwestorem i zarządcą Bramy Mazur jest Master Management Group sp. z o.o., wiodąca na polskim rynku firma z sektora nieruchomości handlowych.