Juchy Soundsystem 2016

6.08. Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Międzynarodową Edycję Festiwalu Juchy Soundsystem 2016. Impreza odbędzie się w Starych Juchach 6 sierpnia 2016 r o godzinie 15:00. Festiwal połączony jest z ogólnopolskim rajdem rowerowym organizowanym przez Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku oraz Piknikiem Jaćwieskim organizowanym przez Urząd Gminy Stare Juchy.

juchyScena Muzyczna:
Maleo Reggae Rockers Riddim
Colony Soundsystem (Węgry)
Rass Bass
Dobra Siła
Legarytmy
Pulse Generation

Scena Artystyczno/prelekcyjna:
Paweł Ziemilski – plenerowe pokazy filmowe
Artur Gutowski – Plenerowa prelekcja z prezentacją fotografii
dokumentalistycznej
Bartosz Ressel – film dokumentalny „Ścieżkami Marleya” Teatry Profilaktyczne – Streetworking Olecko

Scena Zabaw i Cudów:
Carnival – Zajęcia i pokazy cyrkowe
Cyrkuskus (Słowacja) – Pokazy cyrkowe
Mega Bańki Olbrzymy, zabawy i konkursy dla dzieci

WSTĘP WOLNY

Festiwal trwa od roku 2010 i przemieszcza się…choć z sentymentu na dłużej pozostał w Starych Juchach…Impreza od zawsze niesie ze sobą idee zabawy bez narkotyków, którą wspierają terapeuci z Monar Szczecin swoimi działaniami oraz hasłami „Zażywam Tylko Dźwięków”. W tym roku podczas festiwalu odbędzie się otwarta debata pod patroantem prof. em.dr hab. Andrzeja Mencwela związana z tematem problematyki migracyjnej związanej nie tylko z sytuacją w Syrii ale również z migracją ekonomiczną naszych rodaków. W debacie wezmą udział specjaliści, działacze społeczni z Węgier, Czech, Słowacji, muzycy, praktycy zajmujący się uchodźcami, reprezentanci lokalnej Polonii mieszkający poza naszym krajem oraz uczestnicy festiwalu. Tradycją naszego festiwalu jest to, że dzięki Wam możemy pomóc naszemu małemu koleżce Tymkowi Szmurło.

Wydarzenie na fb
https://www.facebook.com/events/1658302014425835/?active_tab=posts
Realizacja Festiwalu jest możliwa dzięki współfinansowaniu przez Fundusz Wyszehradzki, Fundację PZU, Gminę Stare Juchy, Powiat Ełk oraz naszych szczodrych partnerów biznesowych