Jak pozyskać dotację na IT? – konferencja w ełckim Technoparku

18.05. W Parku Naukowo-Technologicznym 18 maja (środa), w godz. 10:00 – 13:30, odbędzie się konferencja „Jak pozyskać dotację na IT?”

coffee-break-1177540_960_720Celem konferencji jest przybliżenie zagadnień związanych z możliwością pozyskania dotacji dla firm w najnowszej perspektywie Funduszy Unijnych 2014-2020, która daje możliwości finansowania inwestycji informatycznych.

Podczas spotkania omówione zostaną praktyczne sposoby ubiegania się o dotacje oraz jak i gdzie składać wnioski (aktualne konkursy i planowane terminy składania wniosków).

Prelegenci przedstawią innowacyjne rozwiązania COMARCH ERP 2.0, na które można uzyskać dofinansowanie w ramach budżetu unijnego.

Zaprezentowane będą aplikacje mobilne, wersje systemu w chmurze i nowoczesne analizy BI (Business Intelligence), które w nowoczesny sposób pokazują możliwości wykorzystania danych np. dla działu księgowości lub kadry zarządzającej i właścicieli firm.

Prelegenci:

Jacek Sadowski – Firma SETUP

Właściciel firmy „SETUP Jacek Sadowski”. Od początku swojej działalności gospodarczej zajmuje się informatyczną obsługą przedsiębiorstw. Kordynator wdrożeń zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Specjalista w sprawie oprogramowania firmy COMARCH.

Jakub Rzeczycki – Firma Comarch S.A.

Absolwent Politechniki Gdańskiej (kierunek: informatyka i ekonometria), aktualnie pracownik Comarch S.A. na stanowisku Key Account Manager w Gdańskim oddziale firmy.

Szymon Mironowicz – Firma MIR CONSULTING

Kancelaria MIR CONSULTING, ponad 5 letnie doświadczenie w skutecznym pozyskiwaniu funduszy unijnych.

Rejestracja na stronie: http://setup.elk.pl/konferencja/