II Ogólnopolski Zlot Rowerzystów

25-26.07. Towarzystwo Krajoznawstwa i Turystyki Aktywnej przy Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku serdecznie zapraszają na II Ogólnopolski Zlot Rowerzystów. Głównym celem imprezy jest propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego.

Ponadto podczas trwania zlotu odbędzie się swoista promocja lokalnych walorów przyrodniczych i turystycznych, kształtowanie nawyku aktywnego wypoczynku i dobra zabawa w doborowym rowerowym towarzystwie. Podczas trwania zlotu rowerzyści będą mogli uczestniczyć w VI Festiwalu Juchy Soundsystem – „Zażywam Tylko Dźwięków”.

25-26 lipca (sobota-niedziela)
Ełk – Stare Juchy

start: CEE w Ełku, dnia 25 lipca, godz. 15:00 

KOSZT: 15,00 ZŁ/os. 

Koszt noclegu na polu namiotowym w Starych Juchach (teren GOK)  jest dobrowolną cegiełką zbieraną na Tymona Szmurło. !

Na zlot wymagany jest namiot, śpiwór i karimata. Uczestnicy mogą przywieźć te rzeczy na rozpoczęcie się rajdu rowerowego w dniu 25 lipca. Zostaną one zawiezione samochodem do Starych Juch.

Uczestnicy proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i  przesłanie go na adres biuro@cee.elk.pl, badź e.sigiel@cee.elk.pl do dnia 24 lipca. Opłatę organizacyjną należy uiścić w CEE w Ełku do dnia 24 lipca (piątek), bądź opłacić przed rozpoczęciem się zlotu (obowiązkowo: zgłoszenie telefoniczne do piątku 24 lipca). Jest możliwość przyjazdu uczestników do Ełku już w piątek 24 lipca. Osoby te, proszone są o zaznaczenie tej informacji na formularzu zgłoszeniowym (więcej inf. w regulaminie).
 
Zapisy:
tel.: 87/610 16 24
mailowo: e.sigiel@cee.elk.pl
osobiście: CEE w Ełku, ul. Parkowa 12