„Gloria” i „Gagarin” w kinie ECK – mamy bilety

18.03, 19.03, Dwa ambitne filmy w Ełckim Centrum Kultury. W środę, 18 marca, „Gagarin”, a w czwartek „Gloria”. Gloria (Paulina García) to atrakcyjna kobieta w średnim wieku. Mieszka sama, z dziećmi widuje się rzadko, ale regularnie odwiedza dancingi.

Spędza tam miło czas, choć zazwyczaj stroni od towarzystwa mężczyzn. Jej nastawienie się zmienia, gdy jednej z tanecznych nocy na parkiecie pojawia się Rodolfo (Sergio Hernández). Czarujący dżentelmen sprawia, że Gloria nabiera ochoty na płomienny romans. W tym wiarygodnym psychologicznie, przepięknie skomponowanym i zagranym filmie motorem napędowym akcji są emocje. Melancholia w życiu Glorii splata się więc z beztroską zabawą, miłość z rozczarowaniem, a obojętność z niegasnącą chęcią życia.

Termin:

19 marca, czwartek

godz. 20.00

Bilet:

10 zł

.

Akcja filmu „Gagarin” rozgrywa się w momencie, gdy na świecie trwa zimna wojna. Wyścig zbrojeniowy ZSRR i USA sięga zenitu. Dwa mocarstwa zaciekle rywalizują, które z nich zdoła jako pierwsze wysłać człowieka w kosmos. Spośród trzech tysięcy najlepszych radzieckich pilotów zostaje starannie dobrana dwudziestka najzdolniejszych asów przestworzy. Jednym z nich jest 27-letni Jurij Gagarin. 12 kwietnia 1961 roku z kosmodromu Bajkonur startuje jednoosobowy statek kosmiczny Wostok 1. Na pokładzie znajduje się Gagarin – pierwszy człowiek, któremu udało się polecieć w kosmos. Seniorzy płacą 5 zł.

Termin:

18 marca, środa

Godz. 17.00

Bilet:

bilet: 5/10 zł
( seniorzy 60+ / pozostali)

Miejsce:

kino ECK

Od 16:00 do 17:00 ECK zaprasza  seniorów do skorzystania z kosmetycznego masażu dłoni  oraz makijażu w wydaniu słuchaczek technikum usług kosmetycznych Szkoły Policealnej w Ełku

KONKURS:

Mamy dla Was po dwa podwójne zaproszenia na każdy z seansów. Mają szanse otrzymać je te osoby, które:

– polubią nas na FB (jeśli jeszcze tego nie zrobiły) – jeśli ktoś nie ma FB – może ten element pominąć

– zapiszą się do newslettera, (jeśli jesteście zapisane sprawdzimy tylko w bazie subskrybentów wasz mail)

– odpowiedzą na pytanie:

O której godzinie odbędzie się projekcja filmu „Gloria” w kinie ECK?

Bilety otrzyma osoba, która odpowie jako pierwsza, druga, dziewiąta i dziesiąta.

Odpowiedzi, koniecznie z podaniem imienia i nazwiska, wysyłajcie na maila: redakcja@kobiecyelk.pl.

Jedna osoba może wysłać jeden mail.

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

„Glorię” w kinie ECK-u obejrzą Krystyna K. i Agnieszka M, a „Gagarina” – Justyna K. i Asia P. Gratulujemy! Wszystkim dziękujemy za udział.