Galeria handlowa w Ełku – wielkie otwarcie

To będzie rewolucja w Ełku. Galeria handlowa „Brama Mazur” spełni kilka funkcji: handlową, rozrywkową i gastronomiczną. I czy to się podoba czy nie – będzie po prostu miejscem spotkań. I wszystko wskazuje na to, że bardzo atrakcyjnym.

Już 13 sierpnia 2014 r. wielkie otwarcie galerii położonej przy skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Kościuszki .  Zaplanowano mnóstwo atrakcji, o których będziemy na bieżąco informować.  Będzie m.in. wystawa zdjęć Elżbiety Dzikowskiej – podróżniczka też pojawi się w Ełku. Już tego dnia będą otwarte kina. Bo w kompleksie Planet Cinema będą cztery sale kinowe  na 500 osób, dwie z nich przystosowane do projekcji filmów w technologii 3D.

A jakich sklepach ełczanki będą mogły robić zakupy?

Oferta handlowa Bramy Mazur obejmie niemal wszystkie rodzaje artykułów- od spożywczych i usługowych poprzez  odzież, akcesoria, wyposażenie wnętrz ,sprzęt RTV/AGD a także artykuły dla dzieci.  Najemcami Galerii Brama Mazur są już m.in.:  H&M, Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay, Deichmann, Carry, Jysk, MarcPol, Glambox, CCC, Martes Sport, Sferis, Briju, Planet Cinema, Wella Design, Inmedio, Habanero. Co ważne – będzie wreszcie w Ełku EMPiK.

Wszystkie marki poniżej.

Do tego 600 miejsc parkingowych, punkty gastronomiczne oraz plac z fontanną i park rekreacyjny.

Centrum Handlowe Brama Mazur będzie centrum regionalnym i pierwszym, tak dużym w mieście. Dwupoziomowa galeria będzie miała nieco ponad 17 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się ok. 70 sklepów, kawiarnie i restauracje.

W Bramie Mazur będą organizowane eventy, np. dla dzieci „Back to school”, koncerty letnie, jarmarki, targi, pokazy jogi czy aerobiku, a w miesiącach zimowych rozstawiane będzie lodowisko.

Terminy:

13 sierpnia – otwarcie

Godziny otwarcia Bramy Mazur:

poniedziałek – sobota –  9.00-21.00,

niedziele 10.00-20.00,

kino zaś rozpocznie seanse już od godz. 9.00, zaś ostatnie będą ok. 22.00

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo