Fotokalendarze zachowaj wspomnienia na cały rok

FOTOKALENDARZE zachwycają bogactwem asortymentu oraz możliwością samodzielnego zaprojektowania ich wyglądu. Chcesz zrobić wrażenie na gościach, a może bardziej zależy Ci na funkcjonalności produktu? Niezależnie od efektu, jaki chcesz uzyskać, FOTOKALENDARZE spełnią Twoje indywidualne oczekiwania.

fotokalendarzeKalendarze z własnymi zdjęciami – wyeksponuj wspomnienia

Zależy Ci na zachowaniu wspomnień ze ślubu lub wakacji jak najdłużej? Chcesz przez cały rok cieszyć się magicznymi chwilami zaklętymi w zdjęciach? Może zależy Ci na comiesięcznym odsłanianiu kolejnych kart z fotografiami wywołującymi wiele wzruszeń? To proste, wystarczy wybierać funkcjonalne fotkalendarze, które możesz postawić na biurku lub powiesić na ścianie – w zależności od indywidualnych potrzeb i pomysłu na dekorację. Teraz możesz wyeksponować ulubione fotografie, nadając im wyjątkowego charakteru i osobistych emocji. Szeroka gama produktów gwarantuje, że na pewno znajdziesz coś dla siebie lub kogoś bliskiego.

Fotokalendarze wiszące czy stojące?

Potrzebujesz poręcznego kalendarza stojącego, którym ozdobisz swoje biurko w pracy? Do wyboru masz kalendarze w wersji kwadratowej oraz podłużnej, a możliwość samodzielnego dodania zdjęć oraz wybrania szablonów sprawia, że Twój kalendarz będzie unikatowy. Pamiętaj, że decydując się na fotkalendarz, masz możliwość określenia miesiąca początkowego. Nie musi to być początek styczeń. Ścienne kalendarze również gwarantują mnóstwo możliwości – wybierz dowolny format – A2, A3, A4 lub wersję panoramiczną oraz dodaj własne fotografie, a Twoi goście na pewno zwrócą uwagę na tę jedyną w swoim rodzaju dekorację i pamiątkę.

Fotokalendarze dla wymagających

Zależy Ci na najwyższej jakości papierze oraz najlepszej technice wydruku? Fotokalendarze umożliwiają dostosowanie szablonu do Twoich osobistych preferencji, ale jakość zawsze będzie najwyższa. Może wolisz tradycyjny papier fotograficzny, na którym zdjęcia będą prezentować się niezwykle szlachetnie? A może jednak zdecydujesz się na papier błyszczący, który znakomicie wyeksponuje kadry krajobrazów i nada niesamowitej głębi szczegółom Twojej fotografii? Nawet najbardziej wymagający klienci znajdą coś dla siebie. Jeśli jesteś zwolennikiem minimalizmu i spokojnych form, postaw na druk na papierze matowym, a fotokalendarze na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Taki kalendarz jest nie tylko doskonałą, sentymentalną dekoracją. Posiada również zalety użytkowe – wprowadzi w Twoje życie przyjemny ład, a czas będzie upływał przyjemniej.

Kalendarze ze zdjęciami to znakomity prezent

Chcesz w wyjątkowy sposób uhonorować swoich rodziców lub dziadków? Wielkimi krokami zbliża się rodzinna uroczystość, a Ty marzysz o zaprojektowaniu spersonalizowanego kalendarza ze wzruszającymi zdjęciami? Kalendarze to znakomity pretekst do wspomnień i gwarancja sentymentalnej podróży w czasie. Wyobraź sobie uśmiech na twarzy lub łzy wzruszenia w oczach obdarowanej osoby.

Kalendarze adwentowe z własnym zdjęciem

Nowością na rynku są kalendarze adwentowe z czekoladkami, własnymi fotografiami lub połączeniem tych dwóch opcji. Słodka przekąska idealnie osładza nam oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia. Przedsmak wspaniałych prezentów, nie tylko dla najmłodszych.

Artykuł został przygotowany we współpracy z firmą CEWE, producentem fotokalendarzy.