Film i spektakl na Walentynki w ECK

14.02.  Na Walentynki  ECK przygotowało – nie tylko dla zakochanych – fantastyczną komedię romantyczną „Scenariusz na miłość” z Hugh Grant’em w roli głównej oraz spektakl Teatru 30 Minut pt. „Serenada” wg dramatu Sławomira Mrożka.

„Scenariusz na miłość” – 15 lat temu scenarzysta Ray Michaels (Grant) miał świat u swych stóp. Dowcipny, seksowny i rozchwytywany laureat najbardziej pożądanej filmowej nagrody świata – Oscara. Teraz jest spłukany, rozwiedziony i cierpi na chroniczny kryzys twórczy. Jedyne, co mu zostało, to  zawyżone poczucie własnej wartości – Ray mimo upływu lat i serii niepowodzeń, pozostał nadętym i pewnym siebie bufonem. Z nadzieją na zarobienie łatwych pieniędzy przyjmuje ofertę wykładów na niewielkiej uczelni. Tam, za sprawą ponętnej samotnej matki (Tomei), sam dostanie twardą lekcję życia.

Termin:

14 lutego

godz. 20.00

Miejsce:

Kino ECK

Bilet:

10 zł

SERENADA … to zabawa stereotypem, uchwycenie pewnych cech i zachowań, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Pozorna konkurencja o względy, oraz zazdrość, próżność, ignorancja, a także bezradność – to tylko niektóre problemy, jakie porusza Sławomir Mrożek w „Serenadzie”.

Sztuka podejmuje temat relacji damsko-męskich poprzez alegorię kurnika w scenariuszu.
Reżyser  buduje jednak postacie bardziej ludzkie, aby widz mógł lepiej odnaleźć wspólne cechy własne lub innych ludzi wokół nas.

Termin:

14 lutego

godz. 18.00

Miejsce:

Kino ECK

Bilet:

15 zł

Konkurs:

Mamy dla naszych Czytelników podwójne zaproszenie na spektakl „Serenada” na 14 lutego do ECK.

Może otrzymać go osoba, która polubi nas na FB i odpowie na pytanie: O której godzinie zostanie wystawiona „Serenada”  w ECK 14.02.?

Odpowiedzi wysyłajcie mailem na redakcja@kobiecyelk.pl.

Jedna osoba może wysłać jeden mail.

Bilety otrzyma osoba, której mail dojdzie jako czwarty.

Konkurs rozstrzygnięty:

Bilet otrzymuje Aga P.  Gratulacje. Wszystkim dziękujemy za udział.