Fabryka Świętego Mikołaja

6.12. Już niedługo imieniny świętego Mikołaja – na całym świecie dzieci będą wysyłały listy ze swoimi marzeniami i przygotowywały się do Świąt Bożego Narodzenia. 6 grudnia zapraszamy również do Ełckiego Centrum Kultury.

Tego dnia sala Zebra w magiczny sposób zamieni się w Fabrykę Świętego Mikołaja, w której wyczarować będzie można wspaniałe ozdoby choinkowe, „pokolorować” pachnące pierniki, spotkać bajkowych bohaterów i zobaczyć tańczące Fikusie.

Tradycyjnie Mikołaj przyjmie od najmłodszych prace plastyczne na konkurs „Mikołajowe obrazki”, a aktorzy Teatru 30 Minut wystawią „Bajkę o Smoku Obiboku”.

Bajka o Smoku Obiboku – muzyczny spektakl nie tylko dla dzieci, której bohaterem jest SMOK. Zamiast ziać ogniem i zjadać niewinne królewny, SMOK wymyśla przeróżne zagadki i pracuje w ogródku.  Ale dobry smok, który nie wadząc nikomu chce spokojnie żyć, nie przyczyni się do zamążpójścia Królewny, której rękę należy zdobyć pokonując Smoka w walce. Sprawy w swoje ręce bierze więc sprytna Królewna… a co z tego wyniknie, zobaczycie sami

Królewna: Kamila MROZIEWSKA / Daria PYCZ
Smok: Marta LEWONOWSKA-TOLSDORF / Przemek KLEJNO
Królowa: Paulina TYSZKA
Szewczyk: Mateusz ZAGÓRSKI / Krzysztof MICHALSKI

Termin:

6 grudnia

godz. 10.00-14.00

Miejsce:

ECK

Wstęp wolny