Eleganckie torby dla mam

Nowoczesne torby dla młodych mam to nie tylko garść funkcjonalnych rozwiązań, ale i niepowtarzalny design. Na co zwracać uwagę, wybierając tę jedną jedyną? Oto lista polecanych toreb dla mam.

Postaw na szyk

Nowoczesny design, elegancja, funkcjonalność – oto, co wyróżnia torby dla młodych mam Mirano Mocha brytyjskiej marki PacaPod. To idealny dodatek do stroju dla wszystkich kobiet lubiących wyglądać dobrze, elegancko i stosownie w każdych okolicznościach. Zaprojektowane z myślą o potrzebach mamy i maluszka. Stąd specjalne klipsy, dzięki którym torbę można przyczepić do wózka, duża kieszeń zapinana na zamek, mniejsze kieszonki na akcesoria dla dziecka, osobne przegródki na telefon czy dokumenty mamy, dwie małe torebki wkładane do środka i składana mata do przewijania pociechy. Jest tutaj miejsce na wszystko to, co może być potrzebne w czasie wyjść z pociechą: od smoczka po pieluchę, od ubranka na zmianę po smaczne coś niecoś.

Wzorowo

 

Kobiety ceniące niebanalne i eleganckie dodatki do stroju pokochają ten model. Napier Mocha Melody PacaPod, bo o nim mowa, wyróżnia się elegancją i funkcjonalnością. A nieszablonowe motywy zdobiące torebki tylko tę wyjątkowość podkreślają. Model ten jest  idealny na co dzień i od święta. Sprawdza się zawsze i wszędzie: w sklepie, na wycieczce, na spacerze w pobliskim parku czy w restauracji. A to wszystko dzięki systemowi 3 w 1. 3 w 1 to rozwiązanie na miarę rzeczywistych potrzeb młodej mamy i maluszka. Co oznacza w praktyce? Pełne dostosowanie się do sytuacji. 3 w 1 sprawia, że młoda mama już nie musi zabierać ze sobą całej torby. Wystarczy wziąć tylko to, co jest nam potrzebne.

Jeszcze wygodniej

 

Brytyjska marka PacaPod słynie z toreb, które mamy wprost uwielbiają. Przemyślane projekty ubrane w nowoczesny design to znak rozpoznawczy marki i powód, dla którego torby cieszą się tak ogromnym powodzeniem. Wydawać by się mogło, że projekty sygnowane PacaPod nie mogą być lepsze. Tymczasem na rynku pojawiły się torby powstałe w systemie 4 w 1. Trzy małe torebki ze wzorem, dodane do jednej dużej, to celne i bardzo lubiane rozwiązanie. W modelu Samui Trio Vanilla Pacapod, bo o nim mowa, znajdzie się więc miejsce na wszystko: smoczki, pieluchy, body na zmianę, pojemniki na sztućce, pudełko na posiłek, słoiczki z gotowym jedzeniem czy śliniak.

Kolekcja toreb Pacapod dostępna jest w sklepie www.babymama.pl

      Torba dla mamy Mirano Mocha PacaPod; cena: 569 pln

     

      Torba dla mamy Napier Mocha Melody PacaPod; cena: 489 pln

 

      Torba dla mamy Samui Trio Vanilla PacaPod, cena: 369 pln