Ełckie Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej

3.07. Ełckie Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej” – wystąpią: Włodzimierz Promiński – skrzypce i Katarzyna Makal-Żmuda – fortepian. 

elckie_koncerty_organowe_2016_plakatKatarzyna Makal–Żmuda (fortepian) jest adiunktem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina na Wydziale Instrumentalno-Pedagogicznym w Białymstoku.

Prowadzi warsztaty i wykłady oraz jest członkiem jury konkursów fortepianowych i kameralnych. Od 2004 r. uczy gry na fortepianie w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Ełku. Pełni też funkcję prezesa Mazurskiego Stowarzyszenia Muzycznego Camerata. Za działalność artystyczną i pedagogiczną otrzymała szereg nagród i dyplomów uznania.

Włodzimierz Promiński (skrzypce) od grudnia 2008 zatrudniony jest na stanowisku profesora nadzwyczajnego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Białymstoku na Wydziale Instrumentalno-Pedagogicznym.

Jest członkiem Prezydium Rady Akademii Fonograficznej i pełnomocnikiem ds. koncertowych rektora Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz prezesem Polskiego Towarzystwa Muzyki Kameralnej.

Termin:

3 lipca

(niedziela)

godz. 19:00

Miejsce:

Kościół Ewangelicko-Metodystyczny

ul. Słowackiego 26 w Ełku

wstęp wolny