Dołącz do Akademii Relaksu Aktywnego z SIGNORĄ

Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet SIGNORA z przyjemnością informuje, że rozpoczyna realizację zadania publicznego dofinansowanego ze środków Budżetu Miasta Ełku z zakresu kultury fizycznej i sportu pt.: „AKADEMIA RELAKSU AKTYWNEGO”. Zapraszamy wszystkich chętnych do czynnego uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach na Sali i w plenerze Stadionu Miejskiego.

Startujemy w sobotę 5 marca br. o godzinie 9:00 w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 5 im. Karola Brzostowskiego przy ul. Sikorskiego 5 ( EKONOMIAK ) z zajęciami z elementami ćwiczeń jogi, stepu, pilatesu i stretchingu. Zajęcia prowadzić będzie tradycyjnie Iwona Bielecka z IWONA – FIT STUDIO STEPU I AEROBIKU.

W ramach zadania organizowane będą :

– w soboty miesiąca marca, kwietnia, października i listopada – zajęcia na Sali gimnastycznej od 9:00-11:00,

– w poniedziałki miesiąca maja i września – zajęcia w plenerze Stadionu Miejskiego od 17:30 do 19:00.

– w miesiącu grudniu – rozgrywka bowlingowa z okazji Dnia Wolontariusza o puchar Prezydenta Miasta Ełku    w kręgielni Rydzewski.

w każdą sobotę ( za wyjątkiem miesiąca marca, kwietnia, października i listopada) treningi Nordic Walking   w godzinach 9:00 – 10:30 od ul. Zamkowej (obok Spichlerza) w kierunku ostoi bobrów i z powrotem. Zajęcia prowadzi Emilia Soliwoda.

Misją „SIGNORY” jest dążenie do zakorzenienia się w życiu kobiet naszego miasta tradycji plenerowych imprez sportowo – rekreacyjnych. Odprężenie po pracy, regeneracja sił i narządu ruchu, utrzymywanie sprawności fizycznej i ogólnie dobrego stanu zdrowia leży właśnie w interesie babć, matek i żon. Do nich też należy  przekazywanie tej idei następnym pokoleniom. Wszystkie nasze przedsięwzięcia powstają z myślą o kobietach i mają na celu tworzenie płaszczyzny do integracji wokół relaksu aktywnego.

Szczegóły realizowanego zadania, czyli daty i miejsca zajęć można śledzić na stronie stowarzyszenia http://signora.edupage.org w zakładce KALENDARZ lub informację telefoniczną uzyskać u koordynatora projektu pani Ireny Wrochniak tel. 500 660 846.

Poniżej zdjęcia z ubiegłorocznej edycji.