Dni Otwarte Szkoły Artystycznej

19-20.02.  Dni Otwarte Szkoły Artystycznej. 19 i 20 lutego, w piątek i sobotę, przygotowano bezpłatne pokazowe zajęcia skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nowością w tym semestrze jest zumba kids dla dzieci w wieku 7-12 oraz zumba gold  dla seniorów, osób mniej sprawnych fizycznie, kobiet w ciąży. Tworzymy też nową grupą salsy dla początkujących.

Osoby, które będą kontynuowały zajęcia, nie muszą ponownie wypełniać karty zgłoszenia. Nowych uczestników zapraszamy do sekretariatu szkoły.

19-20 lutego 2016
(piątek – sobota)
– Szkoła Artystyczna w Ełku
– Pracownia modelarska w Ełckim Centrum Kultury

wstęp wolny

grupy zorganizowane – tel. 87 520 00 48

19 lutego – godz. 17:00 – 20:00
20 lutego – godz. 10:00 – 13:00

ZOBACZ GRAFIK DNI OTWARTYCH SZKOŁY ARTSTYCZNEJ

Oferta Szkoły Artystycznej obejmuje:

ZAJĘCIA TANECZNE: od baletu, przez: baby-dance, street-dance, body-shape, 18+ VAT taniec nowoczesny, break – dance, locking, hip-hop, dance rythm&blues, po salsę, salsę z elementami tańca towarzyskiego czy zumbę z treningiem obwodowym

PLASTYCZNE I MANUALNE: studio malarstwa i   rysunku, ceramika, rysunek użytkowy – rysunek klasyczny z obróbką komputerową, malarstwo olejne, mali i młodzi architekci – projektowanie przestrzenne, warsztaty kreatywności z nauką gry w szachy

ZAJĘCIA MUZYCZNE: zabawa z  piosenką, warsztaty wokalno-estradowe, studio wokalne z elementami języka angielskiego oraz nauka gry na gitarze i perkusji.

ZAJĘCIA TEATRALNE: zabawa teatrem dla najmłodszych; dla młodzieży warsztaty teatralne oraz sztuka słowa dla młodzieży i dorosłych

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE:: artystyczna grafika komputerowa (nauka obsługi programów graficznych); warsztaty fotograficzne ,,Studio F” (warsztaty fotograficzne z nauką obróbki graficznej zdjęć).