Dni otwarte ełckiej Szkoły Artystycznej

Jest takie miejsce w Ełku, gdzie można rozwijać wszechstronnie zainteresowania swoje i swoich dzieci – to Szkoła Artystyczna. Możesz sprawdzić, co w tym roku oferuje przychodząc na dni otwarte od 11 do 13 września.

W czasie Dni Otwartych można uczestniczyć bezpłatnie we wszystkich warsztatach, porozmawiać  z instruktorami i zdecydować na jakie zajęcia się zapisać.

A jest w czym wybierać. W ofercie Szkoły są różnorodne style taneczne, od baletu, przez baby-dance, street-dance, body-shape, taniec nowoczesny, break-dance, popping, hip-hop, dance rythm&blues, po latino, salsę, taniec towarzyski, aż po zumbę.

Osoby uzdolnione plastycznie i lubiące prace manualne mogą sprawdzić się w takich w czasie takich zajęć, jak: warsztaty modowe, decoupage, sztuka użytkowa, tkanina artystyczna, studio malarstwa i rysunku, ceramika, tworzenie biżuterii, rysunek klasyczny, malarstwo olejne, mali architekci – projektowanie przestrzenne.
Muzyka łagodzi obyczaje, więc warto rozwinąć talent dzieci i młodzieży w czasie zajęć zabawy z piosenką, warsztatów wokalno-estradowych, angielskiego wokalu oraz nauki gry na gitarze i perkusji.

Życie jest teatrem – i będzie się można przekonać o tym w czasie warsztatów prowadzonych przez aktora    z Opery i Filharmonii Podlaskiej. Zabawa teatrem dla najmłodszych, warsztaty teatralne dla nieco starszych dzieci, zaś dla młodzieży i dorosłych – warsztat wystąpień publicznych z elementami sztuki scenicznej. Młodzież gimnazjalna może zaś uczestniczyć w zajęciach teatru Zyg-Zag.

Sztukę można tworzyć także w komputerze. Dzięki nowej pracowni w Szkole Artystycznej będzie można uczestniczyć w zajęciach artystycznej grafiki komputerowej (nauka obsługi programów graficznych) oraz Foto-innowacje (warsztaty fotograficzne z nauką obróbki graficznej zdjęć).

Przyjdź, sprawdź, rozwiń swój talent.

Termin:

11-13 września 2014
(czwartek – sobota)

11-12 września – godz. 17:00 – 20:00

13 września – godz. 10:00 – 13:00

Miejsce:

Szkoła Artystyczna w Ełku

wstęp wolny

grupy zorganizowane – rezerwacja tel. 87 520 00 48

Grafik Dni Otwartych

Ulotka Dni Otwartych

 Szczegóły na stronie www.szkolaartystyczna.elk.pl