Co robić, gdy nie ma pracy? – szkolenie

Co robić, gdy nie ma pracy? Budowanie aktywności społecznej ścieżką do rozwoju i zatrudnienia. Umiejętność tworzenia projektów społecznych” to szkolenie skierowane do osób, które chciałyby podnieść swoje kompetencje i spróbować alternatywnych ścieżek prowadzących do zatrudnienia. Szkolenie odbędzie się w dniach 5-6 lutego w Piszu.

W ciągu dwóch dni warsztatów dowiedzą się Państwo jak wiele istnieje rodzajów aktywności i sposobów na znalezienie swojego miejsca na rynku pracy. Porozmawiamy o tym w jakie działania można się angażować i gdzie szukać pieniędzy na realizację pomysłów na biznes, jak tworzyć projekty społeczne i przełamywać bariery.

Szkolenie skierowane jest do osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo z subregionu ełckiego, a także do korzystających ze wsparcia ośrodków pomocy społecznej, uczestników centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej czy zakładów aktywizacji zawodowej. Organizator szkolenia pokrywa wszelkie koszty uczestnictwa, w tym koszty udziału, dojazdu, noclegu, wyżywienia oraz materiałów szkoleniowych.

Zgłoszenia przyjmowane są do 3 lutego w biurze projektu przy ul. Dąbrowskiego 10 lok. 2U w Ełku (formularz można oczywiście wysłać pocztą) lub pod adresem mailowym: tadeusz.penkiewicz@adelfi.pl (skan).

Osoba do kontaktu: Tadeusz Penkiewicz tel. 504025780 lub 87/737 78 45.