Bond, Piotruś, Mistrz i Sufrażystka w Planet Cinema – konkurs biletowy

Coraz zimniej, więc ruszamy wszyscy do kina. A w Planet Cinema jest w czym wybierać. Tylko w ten weekend osiem tytułów do wyboru,  w tym nowy James Bond. W repertuarze dominują męscy bohaterowie 🙂

Polecamy „Strategię mistrza”. Tytułowy mistrz był bohaterem dla milionów ludzi na całym świecie, którzy z zapartym tchem śledzili jego kolejne, niezwykłe zwycięstwa podczas Tour de France. Wzbudzał podziw i szacunek nie tylko jako sportowiec, lecz także człowiek, który pokonał raka i wrócił do wyczynowego kolarstwa. Był wzorem dla młodych, nadzieją dla chorych, inspiracją dla innych sportowców. Ale pewnego dnia okazało się, że to wszystko jest wielkim oszustwem. Lance Armstrong stał się bohaterem największego skandalu dopingowego w historii sportu.
Repertuar: Planet Cinema Ełk na 7 i 8 listopada:
Dubbing
Dla dzieci
Sufrażystka Premiera
Napisy
KONKURS:
Mamy do oddania dwa bilety do Planet Cinema – realizacja przez listopad. Mają szanse otrzymać je osoby, które odpowiedzą na pytanie: Jaki tytuł nosi najnowsza produkcja o Bondzie? i prześlą odpowiedź na adres redakcja@kobiecyelk.pl. Podpisujcie maile. Jedna osoba – jeden mail.
Bilety trafią do osób, których wiadomość dotrze jako trzecia i jedenasta.
KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY:
Bilety do kina wygrały: Magdalena D. i Joanna G. Gratulujemy. Wszystkim dziękujemy za udział.