Biografia, komedia, s-f, sensacja i bajka w Planet Cinema – konkurs

Zaczynamy nowy tydzień, więc czemu nie filmowo? W Planet Cinema można przy dobrym filmie spędzić miły listopadowy wieczór lub południe, idąc chociażby z dzieckiem na film „Sawa. Mały wielki bohater”.

Sawa to 10-letni chłopiec, który aby obronić swoją rodzinną wioskę musi stawić czoła złowrogim magicznym istotom. Wspierany przez białą wilczycę Angee, przezabawnego stworka o imieniu Puffy oraz niezwykle czarującą Nanty, córkę miejscowego szamana, Sawa wyrusza w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż przez magiczną krainę. Przyjaciele pomogą dotrzeć chłopcu do tajemniczego Maga, który jako jedyny posiada moc zdolną zniszczyć zło i uratować wioskę Sawy. Chłopiec nie przypuszcza, że każdy z jego towarzyszy ma swój powód, aby spotkać się z Magiem.

Repertuar: Planet Cinema Ełk  do czwartku, 26 listopada:

Dubbing
Dla dzieci
Napisy
Polski
Napisy
Napisy
Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2 (3D napisy)
Napisy
Konkurs:
Mamy dla naszych Czytelniczek konkurs – dwa bilety do Planet Cinema – realizacja w grudniu. Mają szanse otrzymać je te osoby, które polubią nas na FB i na adres redakcja@kobiecyelk.pl wyślą odpowiedź na pytanie: Jaką polską komedię można obejrzeć w tym tygodniu w Planet Cinema?
Jedna osoba może wysłać jeden mail. Podpisujcie się.
Bilety trafią do osób, których mail dotrze jako trzeci i dziesiąty.
Konkurs rozstrzygnięty:
Bilety wygrały: Justyna K. i Marzanna K. Gratulujemy. Wszystkim dziękujemy za udział.