Babski wieczór z „Listami do M.2” w kinie ECK – mamy bilety

5.12. Babski Wieczór Mikołajkowy w Kinie ECK z „Listami do M.2”. Świetna komedia, bilety w dobrej cenie dla pań oraz nagrody do wygrania. Kupując bilet na seans 5  grudnia, godzina 20:15, Listy do M. 2- zdobywasz szansę na wygranie kosmetyków marki PALMER’S. Wystarczy, że znajdziesz na swoim fotelu naklejkę HAPPY SEATS i już jesteś posiadaczem tego wspaniałego zestawu. Kup bilet, przyjdź i wygraj!

Od wydarzeń znanych z „Listów do M” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina (Agnieszka Dygant) – obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) – teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i „niegrzecznego” Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć). Czy Mel zdoła udowodnić, że zasługuje na miłość syna i stać się dla Kazika prawdziwym superbohaterem? Wladi (Paweł Małaszyński) wciąż kieruje Agencją Mikołajów, wspierany przez niezawodną Larwę (Katarzyna Bujakiewicz) i nową pracownicę – Magdę (Magdalena Lamparska), która mocno namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się ze zbuntowanym nastoletnim synem, kontestującym Wigilię.

Bohaterowie „Listów do M. 2” w reżyserii Macieja Dejczera będą rozśmieszać, wzruszać, inspirować widzów do tego, by uwierzyli, że w święta wszystko jest możliwe i że to właśnie miłość jest najlepszym prezentem pod choinkę.

Termin:

5 grudnia, godz. 20.15

Miejsce:

Kino ECK

Bilet:

10 zł/15 zł

panie/panowie

KONKURS:

Mamy do oddania dwa dwuosobowe bilety na seans. Mogą je otrzymać osoby, które polubią KobiecyEłk.pl na FB oraz na maila redakcja@kobiecyelk.pl wyślą maila odpowiedź na pytanie: Jak nazywa się bohater, w którego wcielił się Maciej Stuhr w „Listach do M.2”. Podpisujcie swoje maile. Jedna osoba – jeden mail. Bilety trafią do osób, których mail dotrze jako trzeci i jedenasty.

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY:

Bilety otrzymują: Edyta E. i Agnieszka M. Gratulujemy. Wszystkim dziękujemy za udział.