Babcie są najlepsze na świecie

Mówi się, że to jeden z  najlepszych okresów w życiu kobiety – bycie babcią. Są już dojrzałe – wiedzą, czego oczekiwać od życia. Mają już wychowane dzieci, a przeżywają ponowną miłość za sprawą wnuków, które kochają je bezwarunkowo.

Babcie są dzisiaj bardzo różne. Są takie, które na drutach robią sweterki i pieką ciasta. Są takie, które zaprzyjaźniły się  z komputerem i internetem. Są takie, które wreszcie znalazły czas dla siebie i uprawiają nordic walking, jeżdżą rowerem. Są takie, które mają wreszcie czas dla koleżanek, na książki. Są takie, które mimo wieku mają energię i siłę, by zajmować się wnukami i pomagać swoim zapracowanym dzieciom. Są takie, które po prostu mają czas na odpoczynek. Są takie, które pracują zawodowo. Są takie, które są zdrowe i są takie, które muszą zmagać się z chorobami. Wszystkie łączy jedno – SĄ WSPANIAŁYMI KOBIETAMI.

Z okazji Dnia Babci wszystkim tym cudnym kobietom życzymy zdrowia i nieustającej miłości, która jest największą odmładzającą siłą na świecie.

Redakcja serwisu KobiecyElk.pl