Ania Dąbrowska – koncert

 

10.02. „Dla naiwnych marzycieli” to przełomowy album Artystki, na który fani czekali wyjątkowo długo bo aż 4 lata.  Płyta zapowiadana jako podsumowanie pewnego okresu w życiu i początek zupełnie czegoś nowego, współpraca z nową ekipą i absolutnie nowy materiał.  Czy artystka sprostała oczekiwaniom? Jest to pytanie, na które można udzielić tylko jednej odpowiedzi – twierdzącej.

ania_baner_stronaPłyta „Dla naiwnych marzycieli” zadebiutowała na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży już w dniu premiery czyli 4 marca 2016.  Od tego momentu Ania Dąbrowska nie schodzi z OLiSu i jak widać, nadal nie ma takiego zamiaru!  Album od pół roku stale utrzymuje się w czołówce wśród 10 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.  Album został wyróżniony przez Związek Producentów Audio Video statusem Platynowej Płyty, singiel „W głowie” również pokrył się już Platyną, a nominowany do Fryderyka utwór „Nieprawda” zyskał Złoto.

Do stacji radiowych trafił nie dawno trzeci singiel zatytułowany „Poskładaj mnie”. Tak jak każdym poprzednim singlem czyli „Nieprawdą” i „W głowie” wokalistka wprowadza słuchaczy w dobry nastrój, nie tylko pozytywną melodią, ale również swoim głosem, który od zawsze działa jak najlepszy lek.

18 listopada ukazało się specjalne wydanie winylowe płyty „Dla naiwnych marzycieli”! ‎

10 lutego 2017 r. (piątek)
godz. 19:00
sala Zebra

miejsca siedzące
obowiązuje karta 3+ oraz karta seniora
bilety: 60 zł przedsprzedaż/ 70 zł w dniu koncertu

Ełckie Centrum Kultury