Acid Drinkers – koncert w Ełku – mamy bilety

17.10. Acid Drinkers zagrają w Ełku. Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) – zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od 25 lat.

Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu – zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś . Dali się również we znaki zagranicą – gdyby nie problemy wizowe 20 lat temu, mogliby być dzisiaj głównym towarem eksportowym kraju nad Wisłą.

Ich popularność wyszła daleko poza scenę stricte metalową. Acid Drinkers to 4 osobowości, które wchodzą w skład dobrze naoliwionej i rozpędzonej maszyny.
Tomasz „Titus” Pukacki – lider, wokalista i basista – obdarzony niezwykłą charyzmą, każdy występ doprawia poczuciem humoru.
Dariusz „Popcorn” Popowicz – gitarzysta – prawdopodobnie jeden z największych wirtuozów gitary wśród słowian.
Maciej „Ślimak” Starosta – perkusista – wybrany Najbardziej Inspirującym Perkusistą Wszechczasów w Polsce.
Wojciech „Jankiel” Moryto – gitarzysta – muzyczny geniusz, w zespole od 5 lat.

Acid Drinkers mają na koncie 17 płyt. Są skuteczniejsi niż piłkarska reprezentacja Hiszpanii- z każdej gali Fryderyków wychodzą z przynajmniej jedną statuetką. W 2011 rozbili bank zdobywając aż cztery- m.in. za Przebój i Grupę Roku. Płyta „Fishdick Zwei” z coverami znanych utworów zagranicznych artystów odbiła się szerokim echem w całej Polsce. Utwór „Love Shack” przez 3 tygodnie wygrywał legendarną Listę Przebojów Trójki, zajmując pierwsze miejsce również w 1500. notowaniu.
źródło: www.acid-drinkers.com

Termin: 

17 października 2015 r.
(sobota)
godz. 19:00

Miejsce:

sala ZEBRA
Ełckiego Centrum Kultury

Bilet:

40 zł/45 zł
(przedsprzedaż/w dniu koncertu)

koncert z supportem

KONKURS:

Mamy do oddania dwa bilety na koncert! Mają szansę otrzymać je te osoby, które polubią nas na FB, odpowiedzą na pytanie: O której godzinie rozpoczyna się koncert Acid Drinkers w Ełku? Maile, z podaniem imienia i nazwiska, ślijcie na adres: redakcja@kobiecyelk.pl. Bilety trafią do osób, których mail dotrze do nas jako drugi i dziesiąty.

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY:

Bilety wygrały: Martyna K. i Beata R. Gratulujemy. Wszystkim dziękujemy za udział.