Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /home2/kobiecyb/domains/kobiecyelk.pl/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316
Kobiecy Ełk – Warsztaty rękodzieła artystycznego

Warsztaty rękodzieła artystycznego

19.09, 26.09. Centrum Edukacji Ekologicznej zaprasza na bezpłatne warsztaty rękodzielnicze, prowadzone przez Martę Krajewską – instruktorkę rękodzieła artystycznego, czeladnika w zawodach tkactwo, hafciarstwo, koronkarstwo. Będzie to cykl spotkań pokazujących jak za pomocą rękodzieła nadać „drugie życie” ubraniom i rzeczom.

Każde spotkanie będzie odmienne tematycznie, dzięki czemu uczestniczki będą miały okazję poznać wiele ciekawych stylów rękodzieła.

„Szydełko w służbie recyklingu” Wykonywanie koszyków na drobiazgi,podkładki pod kubeczki, otulacze na doniczki. Uczestniczki na warsztaty przynoszą zużyte koszulki, odzież z delikatnego płótna, torebki plastikowe, które służyć będą za przędzę.

Dnia 19 września (sobota), godz. 10:00-13:00 
CEE w Ełku, sala nr 2 
„Podstawy haftu” – zabawy ściegami z elementami malarstwa na tkaninie” Uczestnicy poznają różne rodzaje ściegów, wykonują je na uprzednio podkolorowanym farbami do tkanin płótnie. Uczestnicy przynoszą muline w kolorach łąki i prześcieradło, białe bądź w pastelowych naturalnych kolorach.
Dnia 26 września (sobota), godz. 10:00-13:00
CEE w Ełku, sala nr 2 
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje pierwszeństwo zgłoszeń.
Zapisy:
tel. 87/610 16 24
mailowo: e.sigiel@cee.elk.pl