Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /home2/kobiecyb/domains/kobiecyelk.pl/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316
Kobiecy Ełk – Spotkanie autorskie z Michałem Olszewskim

Spotkanie autorskie z Michałem Olszewskim

31.10. Muzeum Historyczne w Ełku zaprasza na spotkanie autorskie z Michałem Olszewskim, które poprowadzi Małgorzata Zbrożek, dziennikarka Polskiego Radia Olsztyn.

Michał Olszewski (ur. 1977 w Ełku) – dziennikarz, prozaik. Przez wiele lat w „Tygodniku Powszechnym”, obecnie redaktor naczelny krakowskiego oddziału „Gazety Wyborczej”.
Za reportaż „Przez dotyk” otrzymał nagrodę w konkursie reporterów „Oczy otwarte”. Jego debiutem prozatorskim był zbiór opowiadań „Do Amsterdamu” (2003, pierwsza nagroda w III edycji konkursu „Znak-Proza” wydawnictwa Znak).
Autor również takich tytułów jak „Chwalcie łąki umajone” (2005), „Low-tech” (2009), „Zapiski na biletach” (2010), „Eco-book o eko-Bogu” (2010).
Laureat Nagrody im. R. Kapuścińskiego oraz Literackiej Nagrody Warmii i Mazur – Wawrzyn 2014 za zbiór reportaży „Najlepsze buty na świecie”.

Termin:

31.10.2015 r.,

godz. 17.00
Miejsce:

Księgarnia Melanż (Książnica Polska) w Galerii „Brama Mazur” (I piętro).

Wstęp wolny