Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /home2/kobiecyb/domains/kobiecyelk.pl/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316
Kobiecy Ełk – Wigilia dla wszystkich ełczan

Wigilia dla wszystkich ełczan

Ełcka Wigilia pod Gwiazdami odbędzie się w niedzielę 21 grudnia 2014 r. w godzinach 13 – 17 w Parku Solidarności. Dom dla Osób Bezdomnych i Najuboższych Monar – Markot w Ełku wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Ełku po raz kolejny organizują spotkanie wigilijne, na którym świąteczny klimat będą mogli poczuć i tworzyć wszyscy ełczanie.

Święta Bożego Narodzenia to czas pojednania, miłości i bliskości. Czas, w którym nikt nie powinien być sam. Spotkanie wigilijne będzie okazją do tego, by chodź na chwilę zatrzymać się w zabieganej codzienności, skupić na relacji z drugim człowiekiem. Będzie to czas, w którym przestanie mieć znaczenie statut społeczny czy stanowisko.

Dzielenie się opłatkiem, wspólne kolędowanie, upominki, tradycyjne przysmaki – tego na pewno nie zabraknie na „Ełckiej Wigilii pod Gwiazdami”.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz.

Termin:

21 grudnia 2014 r.

godz. 13.00 – 17.00

Miejsce:

Parku Solidarności

Wstęp wolny