Dni Rodziny w Ełku: od 15 maja do 15 czerwca – 110 wydarzeń

15.05-15.06. Od 15 maja do 15 czerwca w Ełku obchodzone będą Dni Rodziny. W tym roku odbywać się będą pod hasłem „Rodzina drogowskazem życia”. W ramach obchodów przewidziano prawie 110 różnych wydarzeń, z których każda ełcka rodzina znajdzie coś dla siebie. 
W Ełku przewidziano łącznie prawie 110 różnych wydarzeń skierowanych do rodzin, a organizowanych przez miejskie jednostki, ełckie parafie, szkoły, przedszkola, organizacje pozarządowe i stowarzyszenia.

Celem obchodów jest propagowanie wartości rodzinnych poprzez wydarzenia integracyjne, w formie pikników, festynów, zajęć sportowych, ognisk, spotkań tematycznych, dotyczących rodziny, a także wycieczek, w których udział brać mogą całe rodziny.

Szczegółowy program Ełckich Dni Rodziny zamieszczony jest w załączniku poniżej.

http://www.elk.pl/attachments/article/3390/E%C5%82ckie%20Dni%20Rodziny%20ulotka.pdf

Piknik rodzinny „Senior w rodzinie”

Urząd Miasta Ełku wraz z Ełckim Centrum Kultury, Radą Senioralną przy Prezydencie Miasta Ełku oraz Centrum Edukacji Ekologicznej zapraszają ełckie rodziny na piknik „Senior w rodzinie”, który oficjalnie zainauguruje obchody Dni Rodziny w Ełku. Piknik odbędzie się w najbliższą sobotę 16 maja w godz. 14.00 – 17.30 w Centrum Edukacji Ekologicznej.

W programie przewidziano m.in.: wspólne piknikowanie – z własnym koszykiem oraz kocem, spektakl „Być kobietą”, pokaz ćwiczeń, instruktaż i marsz nordic walking, wspólne zabawy, animacje i konkursy oraz warsztaty śpiewu i decoupage.

Ełckie Dni Rodziny ulotka