Charytatywna Gala Mody – fotorelacja

Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem „IMPULS” w Ełku zorganizowało rewelacyjne wydarzenie. Po to, aby o autyzmie zaczęto mówić, zorganizowano Charytatywną Galę Mody, w której w rolę modeli wcieliły się osoby z Ełku – ludzie o wielkich sercach. Co ważne, na wybiegu nie zabrakło dzieci – podopiecznych stowarzyszenia. Patronat sprawował KobiecyEłk. pl.

Gala była możliwa m.in. dzięki ogromnego zaangażowaniu i pracy Joanny Bednarczyk i Agnieszki Orzechowskiej-Kamińskiej ze stowarzyszenia „Impuls”. Stroną modową zajęli się projektant: Damian Kretschmer, którego kolekcja była prezentowana oraz Agnieszka Burakowska z Tom&Paul`s w Galerii Brama Mazur. O fryzury i makijaże modelek zatroszczył się cały sztab profesjonalnych fryzjerek i makijażystek z wielu firm, pod okiem stylisty Tomasza Łysakowskiego.

Modelki i modele sprawdzili się rewelacyjnie na wybiegu, zaś Teresa Sekuła – najstarsza z modelek, znana ełcka wolontariuszka zaznaczyła, że marzyła o tym, by ktoś ją pięknie umalował i wystylizował.

– Moje marzenie się spełniało – zaznaczyła energiczna kobieta.

Zarówno uczestnicy, jak i widzowie ocenili pokaz jako udany.

– Pokaz był świetny, bo wystąpiły w nim normalne kobiety, a nie „wieszaki na ubrania” – skomentował Tomasz Suchocki prowadzący wydarzenie.

W trakcie gali w hotelu Rydzewski odbył się też pokaz aikido oraz zumby, nie zabrakło aukcji, atrakcyjnych nagród od sponsorów, zaś zagrał zespół „48 h”.

Organizacja tak dużego przedsięwzięcia to efekt pracy wielu ludzi o ogromnych sercach. KobiecyEłk.pl gratuluje „Impulsowi” i wszystkim, którzy dołożyli swoją „cegiełkę”. Jesteśmy dumni, że mogliśmy objąć to wydarzenie patronatem.