Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /home2/kobiecyb/domains/kobiecyelk.pl/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316
Kobiecy Ełk – Ełk – Moje miasto! Moje życie! Moje pasje! Zobacz nowy film o Ełku

Ełk – Moje miasto! Moje życie! Moje pasje! Zobacz nowy film o Ełku

 

Energia, pasja oraz radość życia – tak w kilku słowach można określić nowy film promocyjny naszego miasta, który pokazuje aktywność mieszkańców Ełku – „Bijącego Serca Mazur”. Zobacz nagranie i udostępnij znajomym!

elk-filmZałożeniem nowego filmu promocyjnego jest pokazanie Ełku przez pryzmat jego mieszkańców – ludzi z pasjami, którzy tu mieszkają, tu pracują i tu cieszą się życiem. To mieszkańcy nadają naszemu miastu wyjątkowy, niepowtarzalny charakter.

Energia, pasja oraz radość życia – tak w kilku słowach można określić nowy film promocyjny naszego miasta, który pokazuje aktywność mieszkańców Ełku – „Bijącego Serca Mazur”. To co można zobaczyć w ciągu tych kilku minut, to oczywiście tylko część pasji ełczan.

Zachęcamy do obejrzenia filmu oraz udostępniania linku poprzez portale społecznościowe. Każdy z nas może przyczynić się w ten sposób do promocji miasta.

ZOBACZ FILM: https://youtu.be/bv9_msHb6g4


Skomentuj

*

*